Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Zaufanie konsumentów

System Quality Meat Program (QMP) został skonstruowany tak, aby był w pełni transparentny dla konsumenta.

Niezależna organizacja Ekogwarancja przyznaje certyfikaty QMP farmerom oraz zakładom produkcyjnym. Powadzi także audyty, które mają potwierdzać, że przebieg procesu produkcyjnego jest zgodny ze standardami systemu QMP. Ekogwarancja realizuje także certyfikację żywności ekologicznej BIO.

System QMP wymaga od producentów umieszczenia na etykiecie szczegółowej informacji o pochodzeniu mięsa. Klient może odczytać z etykiety: dokładną datę uboju, płeć, wiek, długość sezonowania, a nawet numer gospodarstwa. Nie ma więc żadnego problemu, aby w pełni zidentyfikować pochodzenie wybranego elementu wołowego.

Pewne jest, że mięso z certyfikatem QMP spełnia ścisłe wymogi systemu, pochodzi od młodych zwierząt, przeszło ścisły proces selekcji jakości, jest wolne do antybiotyków i GMO.