Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Degustacje

Organizowane przez nas degustacje w sklepach stanowią niepowtarzalną okazję aby klienci mogli poznać doskonały smak certyfikowanej wołowiny QMP. Są one także miłą atrakcją dla klientów robiących zakupy w swoich ulubionych sklepach.

Wraz ze sklepem biorącym udział w promocji ustalamy wszelkie szczegóły: warunki współpracy, scenariusz degustacji, terminy oraz menu.

Liczba degustacji planowanych w ramach kampanii na rok 2016 jest ograniczona dlatego liczy się kolejność zgłoszeń sklepów zainteresowanych degustacją. Zgłoszenia przyjmowane są przez Biuro Obsługi Programu Promocji na adres office@qmpbeef.eu.

Degustacje w sklepach dotyczą tylko sklepów w Polsce.

Dowiedz się więcej

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać promocyjne wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP sprzedawanej w Twoim sklepie? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.