Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Promocja w sklepach

Program Promocji wołowiny QMP zakłada szerokie wsparcie sprzedaży wołowiny wysokiej jakości w dobrych sklepach, sieciach sklepów oraz delikatesach mięsnych. Zapraszamy do Programu tych, którzy stawiają na jakość produktów do zapoznania się z oferowanymi przez nas bezpłatnymi narzędziami marketingowymi.

Konsument kupuje oczami. Odpowiednia prezentacja produktu oraz komunikacja marketingowa,  w przypadku mięsa surowego ma kluczowe znaczenie dla efektywnej sprzedaży. Uczestnicy Programu Promocji QMP mogą otrzymać bezpłatne wsparcie w przygotowaniu atrakcyjnej, zachęcającej do zakupów ekspozycji stoiska mięsnego. Proponujemy pakiet materiałów do oznakowania lady oraz sklepu. Materiały mają charakter edukacyjny dzięki czemu konsument otrzyma ważne informacje na temat pochodzenia produktu oraz o metodach szybkiego i prostego przygotowania wyśmienitych dań z wołowiny.  W celu zamówienia materiałów prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Programu Promocji. Przygotowaliśmy ulotki dla klientów, plakaty, display'e, naklejki na szybę i ladę, tagi do mięsa, drobne upominki dla klientów oraz inne przydatne materiały POS. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które znajdą Państwo po zalogowaniu w dziale materiały promocyjne. Dostępność materiałów promocyjnych jest ograniczona. Przed zamówieniem konkretnych materiałów należy skontaktować się z Biurem Obsługi Programu i zapytać o dostępność wybranych produktów.

Oprócz materiałów promocyjnych Program Promocji QMP oferuje także degustacje wołowiny QMP w punktach sprzedaży oraz reklamę w Internecie i lokalnych mediach.

Zapraszamy także do działu wirtualny sklep, w którym umieściliśmy przykłady zastosowania materiałów promocyjnych QMP oraz szereg porad związanych z podstawowymi zasadami ekspozycji stoiska mięsnego. Podkreślamy w nim na co zwracać uwagę oraz jakich błędów należy unikać.

W ramach Programu Promocji możemy zorganizować szkolenia dla sprzedawców, podczas których opowiemy co to jest wołowina wysokiej jakości QMP i skąd bierze się tak wysoka jakość mięsa.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest sprzedaż wołowiny z certyfikatem jakości Quality Meat Program, który gwarantuje powtarzalną wysoką jakość mięsa.

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Programu skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres office@qmpbeef.eu. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie ze sklepami, które chcą wziąć udział w Programie Promocji QMP. 

Dowiedz się więcej

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać promocyjne wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP sprzedawanej w Twoim sklepie? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.