Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Promocja w restauracjach

Program Promocji QMP zakłada szerokie wsparcie sprzedaży wołowiny wysokiej jakości w dobrych restauracjach. Zapraszamy szefów kuchni i restauratorów, którzy stawiają na jakość produktów do zapoznania się z oferowanymi przez nas bezpłatnymi narzędziami marketingowo-informacyjnymi.

Podstawą w dobrej restauracji są produkty wysokiej jakości. Klienci chętniej będą odwiedzać restauracje, w której podawane są dania z mięsa z pewnego i sprawdzonego źródła. Odpowiednia komunikacja marketingowa ma tutaj bardzo duże znaczenie. Uczestnicy Programu Promocji QMP mogą otrzymać bezpłatne wsparcie w postaci eleganckich materiałów promocyjnych. W celu zamówienia materiałów prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Programu Promocji. Przygotowaliśmy ulotki, plakaty, wkładki do menu, standy na stoły, certyfikaty, papiery pakowe, zawieszki i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które znajdą Państwo po zalogowaniu w dziale materiały promocyjne. Dostępność materiałów promocyjnych jest ograniczona. Przed zamówieniem konkretnych materiałów należy skontaktować się z Biurem Obsługi Programu i zapytać o dostępność wybranych produktów.

Oprócz materiałów promocyjnych Program Promocji QMP oferuje także degustacje wołowiny QMP oraz reklamę w Internecie i lokalnych mediach.

Zapraszamy także do działu materiały szkoleniowe dla kucharzy, w którym znajduje się wiele ciekawych, praktycznych artykułów dotyczących mięsa wołowego oraz technik przygotowania wołowiny wysokiej jakości.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest sprzedaż wołowiny z certyfikatem jakości Quality Meat Program, który gwarantuje powtarzalną wysoką jakość mięsa.

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Programu skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres office@qmpbeef.eu. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie z restauracjami, które chcą wziąć udział w Programie Promocji QMP. 

Dowiedz się więcej

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś otrzymać promocyjne wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP serwowanej w Twojej restauracji? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.