Przejdź do treści

Dziękujemy za odwiedziny

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś dowiedzieć się co zrobić, żeby otrzymać wsparcie sprzedaży certyfikowanej wołowiny QMP? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.

Strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych i funkcjonalnych. Możesz zablokować umieszczanie plików cookies na twoim urządzeniu w ustawieniach przeglądarki.

Zamknij

Promocja u dystrybutorów

Program Promocji wołowiny QMP zakłada szerokie wsparcie promocyjne dla dystrybutorów. Zapraszamy hurtownie, które stawiają na jakość produktów do zapoznania się z oferowanymi przez nas bezpłatnymi narzędziami marketingowo-informacyjnymi.

W ramach Programu Promocji oferujemy:

Każdy dystrybutor, który zechce wziąć udział w Programie Promocji wołowiny QMP otrzyma od nas pakiet materiałów informacyjno-promocyjnych dla klientów, które znajdują się w dziale materiały promocyjne. We współpracy z Biurem Obsługi Programu Promocji materiały zostaną opracowane we właściwym dla kraju dystrybutora języku.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest sprzedaż wołowiny z certyfikatem jakości Quality Meat Program, który gwarantuje powtarzalną wysoką jakość mięsa.

Jeśli nie jesteś jeszcze uczestnikiem Programu skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie lub bezpośrednio na adres office@qmpbeef.eu. Wszelkie szczegóły ustalane są indywidualnie z dystrybutorami, którzy chcą wziąć udział w Programie Promocji QMP. 

Dowiedz się więcej

Zaciekawiły Cię znalezione tu informacje? Chciałbyś zostać dystrybutorem certyfikowanej wołowiny QMP i otrzymać promocyjne wsparcie sprzedaży? Zostaw numer telefonu, a my oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie twoje pytania.